ثبت نام / ورود
حساب کاربری
0
0
خانه
0
علاقه‌مندی‌ها
سبد خرید
حساب کاربری
0

روش پرداخت

 1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران طرزینو طب می‌توانند در زمان ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت طرزینو طب هزینه محصولات خریداری شده خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق به منظور ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش مدنظر است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست. سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده‌سازی و ارسال می‌شود.

۲- پرداخت درمحل یا پرداخت درب منزل

 این روش برای آسودگی آن دسته از افرادی که تمایل دارند، هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند، فراهم شده است. طرزینو طب این امکان را فراهم آورده که در صورتی آدرس تحویل سفارش آن ها در محدوده شهر تهران باشد، هزینه کالای خریداری شده را می‌توانند در زمان تحویل کالا پرداخت کنند.

تهران: منظور از تهران فقط مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران است و شهرستان‌های اسلام‌شهر، رباط‌ ‌کریم،کهریزک،دماوند، بومهن، رودهن، پردیس، جاجرود، لواسان و ورداورد جزء تهران حساب نمی‌شوند .

توجه : در نظرداشته باشید که شرایط ارسال رایگان دراین روش پرداختی اعمال نمیگردد.

ما به کاربران عزیز پیشنهاد می‌کنیم که جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهند.

 3- پرداخت از طریق کارت به کارت

 کاربرانی که امکان پرداخت آنلاین از طریق طرزینو طب و یا پرداخت درب منزل را ندارند، می‌توانند هزینه کالای خریداری شده را به شماره کارت‌ درج شده در قسمت کارت به کارت واریز نمایند. جهت پرداخت این هزینه شما می‌توانید از دستگاه‌های ATM و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کنید.

پس از پرداخت از طریق کارت به کارت تصویر با کیفیت از فیش پرداختی و شماره پیگیری آن را برای خطوط پشتیبانی طرزینو طب ارسال نموده و سپس با تماس تلفنی با دفتر مرکزی یا پشتیبانی مجموعه ما را از خرید وپرداخت خود مطلع کنید.

در نظر داشته باشید که پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت طرزینو طب به علت میزان اتوماسیون بالای آن سریعتر و آسان‌تر می‌باشد.

شماره کارت:

۶۱۰۴-۳۳۸۹-۰۸۹۴-۶۱۱۰

بنام طرزی نو تجارت – بانک ملت

هرگونه سوالی در خصوص انتخاب محصول و ثبت سفارش و تحویل کالا
شنبه تا جمعه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰